هتلهای ترکیه

زیباترین و لوکس ترین هتل های ترکیه را به خاطر بسپارید

اگر میخواهید به ترکیه سفر کنید و نگران اقامت خود در هتل های ترکیه و انتخاب آن هستید میتوانید برای آشنایی با برخی هتل های لوکس ترکیه ، به هتل های زیر نگاهی بیندازید و از همین حالا اقامت خود را برنامه ریزی کنید. برای سفر به ترکیه میتوانید هتل دلخواهتان را به راحتی و به صورت ریالی از رزرواسیون آنلاین مگاتور انتخاب نمایید. سیستم رزرو آنلاین هتل مگاتور امکان رزرو هر گونه هتل را از منزلتان فراهم آورده است.

در مقابل حجم بالای توریست هایی که به کشورهای اروپایی سرازیر می شوند ، هتل های ترکیه را می‌توان یکی از لوکس‌ترین و زیباترین هتل‌های دنیا نامید. از هتل های بوتیک‌ گرفته تا قلعه‌های بزرگ قدیمی که تبدیل به هتل شده‌اند و هرساله میزبان ثروتمندان بزرگ و افراد خانواده‌های سلطنتی از نقاط مختلف دنیا هستند. اقامت در هتل‌های لوکس و گران‌ قیمت ترکیه از عهده هرکسی برنمی‌آید ، اما بازدید مجازی از آنها به‌ عنوان خاص‌ترین اقامت گاه‌های دنیا خالی از لطف نیست. در زیر به معرفی لوکس‌ترین و مجلل‌ترین هتل‌های ترکیه می‌پردازیم.

در زیر لیستی از محبوب ترین و پرفروش ترین هتل های ترکیه نمایش داده شده است. برای مشاهده لیست این هتل ها و آگاهی از آخرین قیمت رزرو هتل در ترکیه ، پس از مشخص کردن تاریخ سفر و مقصد بر روی دکمه جستجو کلیک نمایید.

Hotels In Turkey

درباره تور ترکیه و آب و هوای ترکیه

ترکیه با آب های آزاد و کوه های بلند احاطه شده است بنابراین دارای شرایط آب و هوایی مختلفی از آب و هوای قاره ای تا مدیترانه ای و اقیانوسی می باشد.مناطق شمال ترکیه آب و هوای اقیانوسی دارند در حالی که مناطق جنوبی دارای آب و هوایی مدیترانه ای و معتدل هستند. شرایط آب و هوایی حاکم بر مناطق مرکزی باعث می شود که ترکیه یک کشور چهار فصل باشد.به طورکلی ترکیه چهار منطقه آب و هوایی دارد :سواحل دریای مدیترانه در جنوب و غرب با آب و هوایی مدیترانه ای ،سواحل دریای سیاه با تابستان هایی گرم و زمستان هایی معتدل و مرطوب ، بخش های شرق و شمال شرقی ترکیه با آب وهوایی کوهستانی بخش های مرکزی فلات آناتولی با آب وهوای نسبتا خشک قاره ای.در نواحی کوهستانی و شمال ترکیه باران بسیار وبه صورت منظم می بارد ولی هرچه از سمت غرب به شرق می رویم از مقدار باران کاسته می شود . گرمترین ناحیه در تابستان ترکیه در آناتولی جنوب شرقی است

برای مشاهده تصاویر و فیلم جاذبه های گردشگری ، مراکز خرید و اطلاعات تور ترکیه روی لینک های زیر کلیک کنید