آیا پس از مراجعه به سفارت سوئیس ، امکان رفع نقص مدارک ویزای شینگن سوئیس در زمان دیگری وجود دارد ؟

در موارد استثنایی ، در صورتی که پس از ارایه درخواست ویزا ، مدارک دیگری از سوی بخش از شما درخواست شود ، فقط در روزهای کاری سفارت و از ساعت ۱۰:۰۰ الی ۱۱:۳۰ قابل تحویل به بخش ویزا هستند.

6 پاسخ
 1. مهدی صفری
  مهدی صفری says:

  سلام
  من و همسرم ویزاهای قبرس و ایتالیا در پاسپورت طی یکسال گذشته را داریم و سند ملک نیز داریم آیا امکان دارد ما بتوانیم از این سفارت ویزا بگیریم یا خیر؟؟؟

  پاسخ دادن
  • Mega
   Mega says:

   درود
   اگرچه داشتن ویزای شینگن قبلی برای اخذ ویزای شینگن از طریق سفارت سوئیس نکته حائز اهمیتی است . اما بررسی شرایط شما جهت دریافت ویزای شینگن به مصاحبه افسر کنسولی و اطمینان یافتن وی از اینکه شما پس از مسافرت قصد بازگشت به وطن خود را دارید بستگی دارد.

   پاسخ دادن
 2. مهدی صفری
  مهدی صفری says:

  سلام
  برادرم کارمند رسمی یک سازمان دولتی است و تا حالا از کشور خروج نکرده و سند ملک ندارد اما حساب بانکی موجودی خوب و مناسبی دارد آیا ایشان نیز امکان گرفتن ویزا سفارت سوئیس را دارند یا خیر؟

  پاسخ دادن
  • Mega
   Mega says:

   درود
   به ویژه در خصوص برادر شما که کارمند یکی از ارگان های دولتی هستند ، تحقیقات بسیاری در خصوص شغل و محل کار و سمت ایشان انجام میگیرد . همه کشورهای عضو پیمان شینگن قوانین سخت گیرانه ای برای اعطای ویزا به متقاضی خود دارند اما به طور عمومی دریافت ویزا برای بار اول از کشورهایی مانند سوئیس ، آلمان ، سوئد و … پیشنهاد نمیشود

   پاسخ دادن
 3. هاشم ارجمندی
  هاشم ارجمندی says:

  سلام

  از یک خانواده ۴ نفره ،سه نفر برای ویزا سوییس اقدام کردیم
  من بانشسته هستم و شینگن ۲۰۰۷ دارم اگر ئیزانشویم مهر ریجکت میزنن؟

  پاسخ دادن
  • MegaTour
   MegaTour says:

   با سلام خدمات جناب ارجمندی
   کشور سوییس از جمله کشورهایی است که مدارک متقاضیان ویزای شینگن سوئیس را با دقت و وسواس بیشتری بررسی مینماید . لطفا توجه داشته باشید که بر خلاف باور عمومی ، هیچ مهری تحت عنوان مهر ریجکت وجود خارجی ندارد . مهری که روی صفحه پاسپورت شما هنگام تحویل مدارک درج میگردد ، مهری است که نشان میدهد مدارک شما توسط سفارت سوییس جهت صدور ویزای شینگن دریافت شده است . اما در صورتی که شما واجد شرایط دریافت ویزا شناخته نشوید ، طبیعتا برچسب ویزا روی صفحه مربوط چسبانده نخواهد شد و به همین علت مهر دریافت مدارک با هیچ برچسبی پوشانده نخواهد شد . در خصوص صدور ویزا نیز ، تشخیص صدور یا عدم صدور ویزا منحصرا بر عهده کنسول سفارت سوییس میباشد و به شدت به قوی بودن مدارک و وابستگی های شما به محل زندگی تان برمیگردد.

   پاسخ دادن

پاسخ دهید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل به کمک!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *