خرید بلیط هواپیما

خرید بلیط هواپیما لحظه آخری و خرید اینترنتی بلیط هواپیما در یک دقیقه !!!

پرتال تخصصی گردشگری مگاتور امکان خرید بلیط هواپیما لحظه آخری ، بلیط چارتر و خرید اینترنتی بلیط هواپیما به صورت سیستمی از ایرلاین های ایرانی شامل ایران ایر ، ماهان ، آسمان ، قشم ایر ، معراج ، زاگرس ، کیش ایر و ایران ایرتور را فراهم نموده است . مگا تور به عنوان اولین و مشهور ترین برند بین المللی ارائه خدمات گردشگری آنلاین در ایران نماینده بزرگترین خطوط هوایی و بیش از 200000 هتل بین المللی را در اختیار دارد که از طریق آن میتوانید به خرید اینترنتی بلیط هواپیما اقدام کنید.

برای شروع جستجو و خرید اینترنتی بلیط هواپیما کافیست اطلاعات مورد نیاز شامل شهر مبدا پرواز ، مقصد پرواز ، تاریخ پرواز رفت و تاریخ پرواز برگشت را جستجو کنید و پس از نمایش کلیه پروازهای موجود توسط سیستم ، با انتخاب مناسبترین قیمت بر روی رزرو پرواز کلیک کرده و ادامه مراحل خرید را انجام دهید .پس از پرداخت آنلاین صورتحساب ، بدون نیاز به حضور و صرف وقت و هزینه ، بلیط هواپیما از طریق ایمیل ، پیامک و یا فکس برایتان ارسال میگردد . پشتیبانی مگاتور از ابتدای خرید آنلاین بلیط هواپیما تا لحظه سوار شدن به هواپیما همراه شماست …

مزایای خرید اینترنتی بلیط هواپیما از مگاتور

1- مگاتور تمام پروازهای سیستمی و چارتری شرکت های هواپیمایی و بیش از دویست چارتر کننده پرواز را جستجو کرده و امکان مقایسه و خرید اینترنتی بلیط هواپیما را با بهترین قیمت برای شما فراهم می کند.

2- ارائه خدمات مگاتور توسط آژانس های مسافرتی دارای مجوز رسمی از سازمان هواپیمایی کشوری بوده و فعالیت های آنها تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد. پس تا وقتی با مگاتور خرید آنلاین بلیط هواپیما را انجام میدهید ، از خرید و دریافت خدمات خود مطمئن باشید.

3- رزرو آنلاین بلیط هواپیما و پرداخت الکترونیک صورتحساب های مگاتور از طریق درگاه پرداخت الکترونیکی بانک های سامان ، ملت و پاسارگاد و با استفاده از کلیه کارت های بانکی عضو شبکه شتاب امکان پذیر است.

4- بلیط های خریداری شده در روش خرید آنلاین بلیط هواپیما به سفارش شما از طریق ایمیل ، پیامک و یا فکس ارسال می گردد و نیاز به درج مهر و مراجعه حضوری ندارد.

هشدار : هرگز خرید اینترنتی بلیط یا خدمات گردشگری را از طریق وب سایت های ناشناخته و نامعتبر انجام ندهید و پیش از رزرو به نماد اعتماد الکترونیکی و مجوز سازمان هواپیمایی کشوری آن وب سایت توجه نمایید.

سوالات متداول خرید اینترنتی بلیط هواپیما

1- چطور می توانم خرید آنلاین بلیط هواپیما را انجام دهم ؟

پاسخ : توضیحات لازم جهت خرید بلیط هواپیما در بالای همین صفحه داده شده است . در صورتی که نیاز به کمک بیشتری دارید میتوانید از طریق صفحه راهنمای خرید آنلاین بلیط هواپیما به صورت تصویری با مراحل خرید آشنا شوید . همچنین میتوانید در صورت لزوم با شماره های پشتیبانی مگا تور به شماره 1234567890 یا 1234567890 تماس بگیرید و یا از ابزار گفتگوی آنلاین ما استفاده نمایید. کارشناسان ما صمیمانه پاسخگوی سوالات شما هستند.

2- آیا مگاتور در کل کشور خدمات ارائه میکند و در صورت خرید اینترنتی بلیط هواپیما ، بلیط ها چگونه به دست مسافرین می رسد؟

پاسخ : بله ، مگاتور برای رزرو بلیط تمام پروازهای داخلی و خارجی به صورت کشوری عمل میکند . با توجه به اینکه تمام بلیط هایی که توسط این وب سایت فروخته می شوند به صورت الکترونیکی صادر میشوند ، به همین علت همزمان با ارائه کد رزرو و رفرنس رزرو ، اسم مسافر در لیست مسافرین شرکت هواپیمایی قرار داده می شود و برای دریافت کارت پرواز در فرودگاه ، همراه داشتن کارت ملی مسافرین الزامی و کافی می باشد. از طرفی پس از خرید از پرتال مگا تور ، بلیط های الکترونیک از طریق ایمیل ، پیامک و یا فکس نیز برای مسافرین قابل ارسال بوده و نیازی به مهر شدنشان وجود ندارد.

3- آیا رزرو آنلاین بلیط در ساعات غیرکاری و روزهای تعطیل از طریق پرتال مگاتور امکان پذیر است ؟

پاسخ : بله ، این وب سایت ارائه دهنده خدمات رزرو آنلاین بلیط می باشد. یعنی پس از پرداخت ، رزروها قطعی شده و بلیط ها برای شما ارسال می گردد.

4- پس از خرید آنلاین بلیط چگونه می توانم از وجود نام خود در لیست پرواز مطمئن شوم ؟

تاییدیه رزرو پروازهای سیستمی از همان لحظه خرید بلیط هواپیما از طریق دفاتر مرکزی و فرودگاهی شرکت هواپیمایی برگزار کننده ( و نه آژانس های مسافرتی ) قابل بررسی است. برای اطمینان از این موضوع کافی است در تماس با دفتر مرکزی شرکت هواپیمایی ( مانند ایران ایر یا کیش ایر و … ) شماره بلیط یا رفرنس رزرو را بخوانید . .

5- در پرتال مگاتور چه پروازهایی را میتوان جستجو و رزرو کرد ؟

مگاتور نماینده رسمی همه خطوط هوایی داخلی و خارجی میباشد . پروازهای نمایش داده شده در مگاتور حاصل جستجوی آنلاین پرواز شرکت های هواپیمایی ایران ایر ، ماهان ، آسمان ، ایران ایر تور ، آتا ، قشم ایر ، تابان و نفت و همچنین پروازهای چارتری بیش از دویست آژانس چارترکننده فعال و معتبر کشور است. با یک جستجو در مگاتور می توانید بلیط های موجود تمام خطوط هوایی را به صورت آنلاین بررسی کرده و خرید خود را انجام دهید.

6- پروازهای سیستمی چه پروازهایی است ؟

پاسخ : پروازهای سیستمی به پروازهای متداولی گفته می شود که بلیط آن از طریق دفاتر مسافرتی کل کشور با قیمت یکسان قابل خرید است. برای ابطال اینگونه بلیط ها می توانید از طریق آژانس مسافرتی صادر کننده ، دفاتر مرکزی فروش و ایستگاه های فرودگاهی شرکت هواپیمایی (Airline) مورد نظر اقدام کنید. همچنین قیمت خرید بلیط هواپیما در این پروازها برای بزرگسال، کودک و نوزاد متفاوت بوده و مقادیر مشخصی دارد.

7- پروازهای چارتری چه پروازهایی است ؟

پاسخ : بلیط های چارتری مربوط به پروازهایی است که آژانس های چارترکننده تعدادی صندلی را از شرکت های هواپیمایی پیش خرید کرده اند و مسئول قیمت گذاری و فروش این بلیط ها نیز هستند . نرخ پروازهای چارتری متغیر بوده و متناسب با تقاضای مسافرین در روزهای مختلف ، افزایش یا کاهش می یابد. در پروازهای چارتری هزینه مسافرین بالای دو سال به طور کامل محاسبه می شود .

8- شرایط و شیوه کنسلی رزروها در این وب سایت چگونه است؟

پاسخ : برای اطلاع از شرایط و روش کنسل کردن رزرو بلیط هواپیما صفحه راهنمای کنسلی رزرو بلیط را مطالعه فرمایید . در این صفحه جدول جریمه های کنسلی ، شرایط کنسلی پروازهایی که تغییر یافته اند ، بخشنامه شرکت های هواپیمایی و راهنمای استرداد مبلغ در دسترس شماست .

9- چرا در طول رزرو و خرید اینترنتی بلیط هواپیما مبلغ صورتحساب من به هنگام خرید تغییر یافته است ؟

پاسخ : با توجه به اینکه شرکت های هواپیمایی یا چارتر کننده ها با تغییر کلاس پروازی ، اتمام ظرفیت یک چارتر کننده و تامین بلیط از چارترکننده جدید یا تغییر قیمت توسط چارترکننده قیمت ها را به صورت لحظه ای تغییر میدهند ، قیمت جدید بر مبنای قیمت گذاری جدید این شرکت ها لحاظ میگردند و به دلیل گذشتن زمان در هنگام خرید اینترنتی بلیط ، قیمتها تغییر میکنند.

10- هزینه کودک خردسال دو تا دوازده سال و نوزاد زیر دو سال چطور محاسبه می شود ؟

پاسخ : در پروازهای شرکت هواپیمایی ماهان و کاسپین هزینه خردسال برابر با 75% هزینه بزرگسالان و در سایر شرکت های هواپیمایی معادل 50% نرخ بزرگسال می باشد . اما نرخ خردسال در پروازهای چارتری به طور کامل برابر یک نفر بزرگسال محاسبه می شود .

11- شرایط استفاده از تخفیف 50% ایثارگران برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما در پروازهای داخلی چگونه است ؟

پاسخ : جانبازان بیست و پنج درصد و بالاتر ، آزادگان و خانواده های شهدا و جانبازان هفتاد درصد به بالا در صورت مسافرت داخلی از طریق هر یك از شركت های دولتی یا خصوصی هواپیمایی با ارائه كارت ایثارگری و یا معرفی نامه بنیاد از پرداخت پنجاه درصد هزینه مسافرت معاف هستند . به دلیل عدم امکان بررسی مدارک به صورت آنلاین ، برای محاسبه این تخفیف پیش از رزرو همراه با مدارک مذکور به آژانس های مسافرتی نزدیک محل زندگی خود مراجعه فرمایید .

بلیط هواپیما