تور کانادا

درباره تور کاناداو آب و هوای کانادا

تور کانادا یکی از مقاصد اصلی گردشگران در سراسر دنیاست. کانادا با وسعت 9,984,670 کیلومتر مربع بعد از روسیه دومین کشور پهناور دنیاست. جمیعت کانادا حدود 35 میلیون و پایتخت کانادا اتاوا است. انگلیسی و فرانسوی زبان رسمی و رایج کاناداست . این کشور دارای منابع معدنی غنی ، صنایع پیشرفته مانند خودروسازی ، صنایع شیمیایی و نفت ، صنایع غذایی ، چوب و کاغذ ، صنایع معدنی و فلزی و شیلات و محصولات فراوان کشاورزی مانند گندم ، دانه‌های روغنی ، میوه ، سبزیجات و توتون است.

آب و هوای کانادا

در این کشور پهناور تنوع اقلیمی زیادی وجود دارد ، اما آب و هوای کانادا بیشتر سرد و در نقاط شمالی قطبی است. البته آب و هوا در بخش جنوب غربی ، جایی که شهر ونکوور و جزیره‌ ونکوور از استان بریتیش کلمبیا در آن قرار دارند ، معتدل است. آب و هوای تورنتو سرد و جنگل‌های تایگا در این کشور دیده میشود. بیشتر بخش‌های کانادا ، تابستان‌های معتدل و زمستان‌های سرد دارند.

آب و هوای شمال دور قطبی است و در کران اقیانوس آرام میانگین دما در زمستان تنها کمی بالاتر از دمای یخ‌زدگی است. در بیشتر بخش‌های بریتیش کلمبیا ریزش باران سنگین است. در دیگر جاهای کشور اندازه کل بارندگی ، میانگین یا کم است. کمابیش در همه کانادا برف سنگینی در زمستان‌ها می بارد.

بهترین زمان مسافرت در تور کانادا

با توجه به آب و هوا و اقلیم کانادا تابستان و فصل گرم بهترین زمان برای مسافرت با تور کانادا است. اگرچه فصل زمستان نیز در این کشور طرفداران خاص خود را دارد. با مگاتور به آدرس اینترنتی megatour.ir همراه ما باشید.

جاذبه های گردشگری در تور کانادا

بازدید از آبشار نیاگارا در تور کانادا

در مرز کانادا و آمریکا یکی از زیباترین مقاصد گردشگری در دنیا با نام آبشار نیاگارا قرار گرفته است. سالانه گردشگران زیادی برای بازدید از این آبشار با تور کانادا به این کشور سفر میکنند. آبشارهای نیگارا به مجموعه سه آبشار گفته می‌شود که در مرز آمریکا و کانادا در استان انتاریو از قلمروی کانادا و در ایالت نیویورک از قلمرو آمریکا جای دارند. این آبشارها در سر جنوبی گلوگاه رود نیاگارا قرار دارد و از بزرگ به کوچک به ترتیب عبارتند از آبشار نعل اسب، آبشار آمریکایی و آبشار نقاب عروس.

آبشار نعل اسب در بخش کانادایی و آبشار آمریکایی در بخش آمریکایی جای دارند که بوسیلهٔ جزیرهٔ بز یا گوت آیلند از هم جدا شده‌اند. آبشار کوچکتر یا همان نقاب عروس هم در سوی آمریکایی این مجموعه آبشار است که از دیگر آبشارها بوسیله جزیره لونا جدا شده است. مرز بین‌المللی دو کشور در اصل از سال ۱۸۱۹ از میان آبشار نعل اسبی می‌گذرد اما این مرز به دلیل فرسایش زمین و ساخت و سازها مورد مناقشه است.

رودخانه Campbell زیستگاه سالمون های نارنجی

یکی از جاذبه های گردشگری طبیعی کانادا رودخانه Campbell می باشد که زیستگاه سالمون های نارنجی است که علاوه بر آب تنی و بازی با این ماهی های زیبا می توانید هر کدام را که می خواهید انتخاب کنید تا برایتان طبخ و سرو شود.

جنگل درخت های خمیده

جنگلی از درختان صنوبر خمیده و پرپیچ و تاب در منطقه Saskatchewan کانادا وجود دارد که یکی از جاذبه های گردشگری عجیب در کانادا میباشد.

ونکور

یکی از شهرهای بزرگ کشور کانادا ، ونکورر می باشد که بسیار تماشاییست .

تورنتو

تورنتو یکی از مدرن ترین و پیشرفته ترین شهرهای دنیاست.

جشنواره سرخپوستان اهل کارائیب

هر سال جشنواره ای از ۳۰ جولای تا دوم اوت با رقص سالسا، هیپ‌هاپ ، سوکا و سامبا توسط سرخپوست های کارائیبی در کانادا برگزار میشود .

برای مشاهده کامل فیلم و تصاویر جاذبه های گردشگری ، مراکز خرید و هتل های کانادا روی لینک های زیر کلیک کنید

برای دانلود کد هدیه روزانه تور کانادا ، هر سه قسمت کدهای زیر را دانلود کنید و پس از دانلود ، مطابق راهنمای موجود در فایلهای دانلود شده عمل کنید.

*** کد هدیه روزانه مگاتور را دریافت کنید ***