تور ژوهانسبورگ

در باره تور ژوهانسبورگ و آب و هوای ژوهانسبورگ

تور ژوهانسبورگ سفری به بزرگترین شهر آفریقای جنوبی است که با موزه ها، پارکها ، گالری های نقاشی ودیدنی های بسیار و همچنین معادن عظیم طلا در کمتر از یک قرن از یک کمپ کوچک به شهری بزرگ تبدیل شده و مورد توجه بسیاری از گردشگران است. با برگزاری جام جهانی ۲۰۱۰ و وجود دو استادیوم بزرگ در این شهر ، توجه بسیاری از گردشگران معطوف این شهر گردید. ژوهانسبورگ از قدیم شهری ثروتمند و پر جمعیت بود و  وجود معادن طلا از قدیم در این منطقه ، خاک آن را بسیار با ارزش کرده است. به همین دلیل امروزه این شهر قویترین اقتصاد را در آفریقای جنوبی دارد.

گردشگری با تور ژوهانسبورگ

گردشگری و توریسم نیز صنعتی است که در ژوهانسبورگ همواره مورد توجه بوده است و سالانه بسیاری از گردشگران از کشورهای مختلف جهان با تور ژوهانسبورگ به این شهر سفر میکنند. ژوهانسبورگ پرجمعیت ترین شهر آفریقای جنوبی است و بیش از ۱۰ میلیون نفر جمعیت دارد و ۲۵۰۰ کیلومتر مربع وسعت دارد . ژوهانسبورگ هم اکنون بزرگترین شهر درون مرزی جهان میباشد که مرکز آن  مملو از آسمان خراش ها ، مراکز خرید غول پیکر و مناطق تفریحی مختلف میباشد. اما باید توجه داشت در محله اقلیت ها و نواحی حفاظت نشده ی مجاور میزان جرم و جنایت بالاست و بهتر است توریست ها فقط در نواحی توریستی حفاظت شده به گردش بپردازند.

آب و هوای ژوهانسبورگ

ژوهانسبورگ آب و هوای نیمه‌ گرمسیری دارد . این شهر بیشتر روزها آفتابی است و تابستان‌هایش از آپریل تا اکتبر روزهایی داغ و شب‌هایی خنک دارند. آب و هوای ژوهانسبورگ در ماه‌های زمستانی یعنی سپتامبر تا می خشک است و شب‌ها هوا کمی سرد میشود.

بهترین زمان مسافرت با تور ژوهانسبورگ

در فصل های شلوغ گردشگری در ژوهانسبورگ ، معمولا نرخ بلیط هواپیما و هتل ها و سایر خدمات بیشتر از زمانهای دیگر میباشد. با توجه به نوع آب و هوای ژوهانسبورگ مناسبترین زمان برای سفر به ژوهانسبورگ فصل گرم یعنی اپریل تا اکتبر است که در این زمان گردشگران میتوانند از تمام امکانات گردشگری که در این شهر وجود دارد استفاده کنند.

با مگاتور به آدرس اینترنتی megatour.ir همراه ما باشید.

جاذبه های گردشگری در تور ژوهانسبورگ

برج پاناروما

برج پاناروما ، بلندترین ساختمان آفریقای جنوبی است که با رفتن به پنجاهمین طبقه و ارتفاع ۲۲۳ متری می توان مناظری زیبا از شهر ژوهانسبورگ را از بالای آن مشاهده کرد.

پارک شیرها در تور ژوهانسبورگ

یکی از مکان های دیدنی آفریقای جنوبی که در تور ژوهانسبورگ به بازدید از آن میروید ،  ، پارک شیرها است. در این منطقه طبیعی حفاظت شده که تنها ۳۰ کیلومتر تا مرکز شهر ژوهانسبورگ فاصله دارد ، میتوان گونه های مختلف جانوران بومی علف خوار و گوشت خوار آفریقا ، شیرهای نادر ، چیتاها ، سگ های وحشی ، کفتارهای خالدار ، کفتارهای قهوه ای و گونه های متنوع بز کوهی را از نزدیک مشاهده کرد . پیشنهاد میکنیم اگر به دیدن جانوران وحشی در پارک شیرها می روید به نحوی برنامه ریزی کنید که از مزرعه تمساح ها هم دیدن کنید. این مزرعه که حدود ۸۰۰ تمساح در آن نگهداری میشود و تنها دو کیلومتر با پارک شیرها فاصله دارد و در روزهای شنبه و یکشنبه مراسم خاصی برای غذا دادن به آنها اجرا میشود.

سان سیتی یا شهر آفتاب

سان سیتی ( شهرآفتاب ) در بخش شمالی آفریقای جنوبی واقع شده و حدود ۲ ساعت با شهر ژوهانسبورگ فاصله دارد . دراین شهر مجموعه ای گسترده از امکانات تفریحی ، ورزش های آبی ، گلف و تفریحات خانوادگی به همراه دیگر سرگرمیها و محوطه ای سرسبز قرار دارد. این شهر با مناظره فوق العاده دیدنی در کنار پارک ملی پیلانسبرگ قرار گرفته است. سان سیتی توسط هتلداری به نام سول کرزنر (Sol Kerzner) توسعه یافت و به طور رسمی در دسامبر سال ۱۹۷۹ افتتاح شد. شرایط جغرافیایی این شهر و نزدیکی به دو کلان شهر ژوهانسبورگ و پرتوریا ، موجب شده این شهر پله های ترقی را به سرعت طی کرده و از بهترین شهرهای توریستی آفریقا شود.

دهکده فرهنگی ژوهانسبورگ

دهکده ای زیبا در شهر ژوهانسبورگ و برای آشنایی با فرهنگ مردم این کشور تاسیس شده است که بازدید از این دهکده را در تور ژوهانسبورگ به شما پیشنهاد میکنیم.

باغ وحش ژوهانسبورگ

این باغ وحش زیبا در نزدیکی ژوهانسبورگ با تنوع جانوری خود یکی از مکانهای جذاب برای گردشگران است.

برای مشاهده کامل فیلم و تصاویر جاذبه های گردشگری ، مراکز خرید و هتل های ژوهانسبورگ روی لینک های زیر کلیک کنید

برای دانلود کد هدیه روزانه تور ژوهانسبورگ ، هر سه قسمت کدهای زیر را دانلود کنید و پس از دانلود ، مطابق راهنمای موجود در فایلهای دانلود شده عمل کنید.

*** کد هدیه روزانه مگاتور را دریافت کنید ***