تور ژاپن

درباره تور ژاپن و آب و هوای ژاپن

تور ژاپن یکی از زیباترین و جذابترین تورها در دنیا میباشد . کشور ژاپن به نسبت وسعتش از تراکم جمعیت بسیار بالایی برخوردار است . مساحت ژاپن برابر با ۰/۳ درصد کل مساحت دنیا است که به صورت مجموعه‌ای از جزایر در جهت شمال شرقی تا جنوب غربی بین ۳۵ تا ۴۵ درجه عرض شمالی گسترده شده و به شکل یک کمان در میان اقیانوس کبیر و دریای ژاپن محصور مانده‌ است. ژاپن شرقی ترین کشور دنیاست و از شمال با روسیه از غرب با کره شمالی ، کره جنوبی و چین هم مرز است. توکیو پایتخت ژاپن با 35 میلیون جمعیت شلوغترین و گرانترین شهر دنیاست. این کشور یکی از اقتصادهای قدرتمند دنیا و عضو گروه G8 است.

آب و هوای ژاپن

ژاپن مجموعه جزایری است که با طول زیاد از شمال به جنوب کشیده شده است و به همین خاطر آب و هوای مناطق گوناگون آن به شدت با یکدیگر متفاوت است. با وجود اینکه تمامی کشور معتدل است ، شمال آن زمستان‌های سرد و طولانی و پربرف دارد ، در حالی که جنوب آن تابستان‌های بسیار گرم و زمستان‌های معتدلی دارد . میزان بارندگی در ژاپن بطور متوسط سالیانه ۱۸۰۰ میلیمتر میباشد.

با مگاتور به آدرس اینترنتی megatour.ir همراه ما باشید.

جاذبه های گردشگری در تور ژاپن

توکیو

توکیو پایتخت ژاپن و یک ابر شهر مدرن و پیشرفته است. گردشگرانی که میخواهند با مردم معاشرت داشته باشند عاشق توکیو خواهند شد. از دیدن شکوفه‌های گیلاس بهاری در باغ‌های سنتی تا بازار ماهی در تسوکیجی و از زیارتگاه‌ها تا کافه‌های کارائوکه زمان باستانی را با زمان جدید ترکیب میکند. فقط قدم زدن در خیابان‌های این شهر بیش‌فعال می‌تواند یک تجربه انرژی‌ دهنده باشد و هنگامی که آهنگ حرکت در توکیو بیش از حد آشفته میشود به بازدید کنندگان بازدید از باغ ملی زیبای شینجوکو گیوئن توصیه میگردد.

کیوتو

کیوتو زمانی به عنوان پایتخت امپراتوری ژاپن برای بیش از ۱۰۰۰ سال بوده است ، اما امروزه فقط پایتخت سیاسی ژاپن میباشد. این شهر در جزیره هونشو مرکزی واقع شده که با ۱.۵ میلیون نفر جمعیت به عنوان شهر ۱۰۰۰۰ معبد شناخته میشود ، چرا که هزاران معبد شینتو را در خود دارد و از بهترین آنها میتوان به معبد ایناری فوشیمی و معابد بودایی اشاره کرد. شهر کیوتو همچنین برای باغ‌های دوست‌داشتنی خود و جشنواره گیون ماتسوری که یک جشن در ماه ژوئیه است ، مورد توجه گردشگران تور ژاپن قرار میگیرد.

تاکایاما

گردشگرانی که به دنبال آرامش و سکوت به دور از شهرهای بزرگ ژاپن باشند ، میتوانند به بازدید شهر توریستی هیدا تاکایاما بروند که در آن می میتوانند زندگی در یک محیط روستایی را تجربه کنند. تاکایاما (Takayama) در نزدیکی کوه‌های آلپ ژاپن شمالی واقع شده که برای داشتن یکی از شهرهای قدیمی به خوبی حفاظت شده در ژاپن شناخته شده است. زیباترین بخش از شهر قدیمی با نام سانماچی شناخته میشود که از سه کوچه باریک پر شده با ساختمان‌های چوبی و بوتیک‌های کوچک تشکیل گردیده است.

برای مشاهده کامل فیلم و تصاویر جاذبه های گردشگری ، مراکز خرید و هتل های ژاپن روی لینک های زیر کلیک کنید

برای دانلود کد هدیه روزانه تور ژاپن ، هر سه قسمت کدهای زیر را دانلود کنید و پس از دانلود ، مطابق راهنمای موجود در فایلهای دانلود شده عمل کنید.

*** کد هدیه روزانه مگاتور را دریافت کنید ***