تور مالزی

درباره تور مالزی و آب و هوای مالزی

تور مالزی سفر به کشوری آزاد و پیشرفته در منطقه جنوب شرقی آسیا است که جمعیتی بالغ بر 28 میلیون نفر و وسعتی حدود 330 هزار کیلومتر مربع دارد . پایتخت مالزی شهر کوالالامپور است و با کشورهای سنگاپور ، برونئی ، اندونزی و تایلند همسایه است. زبان اکثریت مردم مالزی مالایی میباشد که در واقع زبان قوم مالایی است که به عنوان اکثریت در مالزی وجود دارند. زبان انگلیسی از زبانهای رایج در مالزی است. مالزی یک کشور چند مذهبی است . اگرچه اسلام دین رسمی کشور است اما ادیان بودایسم و مسیحیت و هندو نیز در مالزی رایج است . این کشور به دو قسمت مالزی شرقی و شبه جزیره مالزی تقسیم میشود که توسط دریای چین از یکدیگر جدا میشوند . واحد پول مالزی رینگت است.

آب و هوا در تور مالزی

آب و هوای مالزی گرمسیری است و میانگین دما در این کشور 29 درجه است . مالزی دو فصل دارد که یا گرم و خشک است یا گرم و مرطوب . فصل خشک از دسامبر (آذر) تا مارس (فروردین) است و فصل گرم و مرطوب بین ماههای آپریل تا اکتبر است که در این فصل شاهد بارانهای موسمی و باد و طوفان هستیم .

بهترین زمان سفر در تور مالزی

در فصل های شلوغ گردشگری در مالزی معمولا نرخ بلیط هواپیما و هتل ها و سایر خدمات گردشگری بیشتر از زمانهای دیگر میباشد. در تور مالزی بهترین زمان مسافرت از نظر  آب و هوایی  فصل گرم وخشک است یعنی از دسامبر تا مارچ که گردشگران میتوانند در هوای گرم و افتابی مالزی از سواحل آن لذت ببرند. با مگاتور به آدرس اینترنتی megatour.ir همراه ما باشید.

جاذبه های گردشگری در تور مالزی

منطقه ساراواک

طبیعت زیبا و آب و هوای استوایی مالزی باعث شده است این کشور یکی از مکانهای مورد علاقه گردشگران باشد . منطقه ساراواک با داشتن سواحل بسیار زیبا و رویایی و آبهای زلال و شفاف یکی از زیباترین مکانهای گردشگری مالزی محسوب میشود و سالانه تعداد زیادی از گردشگران برای دیدن این سواحل و غواصی و انواع بازیهای آبی به این منطقه مسافرت میکنند. جزایر تیومان ، ردانگ و پرهنتیان در سواحل شرقی شبه جزیره مالزی از جمله این مکانهای زیبا هستند.

پارک پرندگان

این پارک زیبا در پایتخت مالزی یعنی کوالالامپور قرار دارد و بزرگترین باغ پرندگان در جهان است. این مکان از نقاط جذاب برای گردشگران مالزی محسوب میشود.

برای مشاهده کامل فیلم و تصاویر جاذبه های گردشگری ، مراکز خرید و هتل های مالزی روی لینک های زیر کلیک کنید

برای دانلود کد هدیه روزانه تور مالزی ، هر سه قسمت کدهای زیر را دانلود کنید و پس از دانلود ، مطابق راهنمای موجود در فایلهای دانلود شده عمل کنید.

*** کد هدیه روزانه مگاتور را دریافت کنید ***