تور لائوس

درباره تور لائوس و آب و هوای لائوس

تور لائوس یکی از جدیدترین مقصدهای گردشگری در دنیاست . امنیت ، هزینه های مناسب ، طبیعت بکر ، سواحل گرم و آفتابی ، امکانات گردشگری و… همه و همه باعث شده که تور لائوس یکی از مقاصد گردشگری شلوغ در سال 2013 باشد.

درباره لائوس

کشور لائوس یکی از کشور های آسیای جنوب شرقی است که با 6.5 میلیون جمعیت از جنوب با کامبوج ، از شرق با ویتنام ، از غرب با تایلند و از شمال با چین و میانمار مرز مشترک دارد. واحد پول لائوس ، لائو کیپ نام دارد و شهر وین تی یان پایتخت لائوس است. زبان رسمی در این کشور لائو میباشد. البته زبانهای فرانسوی ، ویتنامی و انگلیسی نیز در سطح وسیعی توسط مردم این کشور استفاده میگردد. از نظر اقتصادی لائوس یک کشور فقیر محسوب میشد ، اما در چند سال اخیر با توجه به رشد صنعت گردشگری در مسیر توسعه قرار گرفته و در حال رشد است.

آب و هوا در تور لائوس

لائوس در خط استوا قرار گرفته است و دارای آب و هوای گرم و حاره ای می باشد که از ماه می تا اکتبر بارانی است و فصل گرم از نوامبر تا آوریل میباشد که بهترین زمان برای مسافرت به این کشور است. البته در نواحی کوهستانی دمای هوا سرد است.

بهترین زمان سفر در تور لائوس

لائوس به دلیل شرایط آب و هوایی در فصلهایی با ازدحام گردشگر مواجه است و به دلیل قرار گرفتن در آب و هوای حاره ای از دسامبر تا آوریل که بارندگی وجود ندارد و گرم و آفتابی است ، بیشتر مورد استقبال گردشگران قرار میگیرد. با مگاتور به آدرس اینترنتی megatour.ir همراه ما باشید.

جاذبه های گردشگری در تور لائوس

درهای لائوس در سال 1998 بر روی گردشگران باز شد و شورای گردشگری اروپا تور لائوس را به عنوان مقصد برگزیده توریستی انتخاب کرد. از طرفی هزینه های پایین اقامت ، امنیت گردشگران ، امکانات رفاهی خوب ، سهولت در سفرها و دسترسی به مکانهای دیدنی و … باعث گردیده تور لائوس به عنوان مقصد برتر گردشگران اروپایی باشد.

شهر ونگ وین در تور لائوس

یکی از مکان های دیدنی لائوس شهر ونگ وینگ است . این شهر تنها 4 ساعت با پایتخت لائوس فاصله دارد. رودخانه زیبای نم سانگ در این منطقه قرار دارد و بسیاری از فعالیت های گردشگری ، تفریحی از جمله قایقرانی ، تیوپ سواری و … در کناره های رودخانه وجود دارد. این شهر با وجود تپه های زیبا ، جنگل و غارهای شگفت انگیز مورد توجه دوستداران طبیعت است. در اینجا میتوان بسیاری از روستاهای قبیله ای از جمله همونگ را از نزدیک دید.

معبد پا دت لو آنگ (Pa That Lu Ang )

بازدید از لائوس بدون دیدن معبدهای قدیمی و باشکوه آن کامل نیست. یکی از بزرگترین و باشکوه ترین این معابد معبد پا دت لو آنگ است که در شهر وین تیان قرار دارد. در نگاه اول گنبد طلایی زیبای این معبد بسیار خیره کننده و جذاب است و مکان مناسبی برای عکاسی به حساب می آید . این گنبد دارای چند تراس با سطوح متفاوت است که نشانه مراحل مختلف روشنگری در دین بودایی است. پا دت لوآنگ در قرن 16 بر روی خرابه‌های یک معبد خمر ساخته شد. این معبد در تهاجم سیامی در سال 1828 نابود شد و بعد توسط فرانسوی‌ها در سال 1931 بازسازی شد.

برای مشاهده کامل فیلم و تصاویر جاذبه های گردشگری ، مراکز خرید و هتل های لائوس روی لینک های زیر کلیک کنید

برای دانلود کد هدیه روزانه تور لائوس ، هر سه قسمت کدهای زیر را دانلود کنید و پس از دانلود ، مطابق راهنمای موجود در فایلهای دانلود شده عمل کنید.

*** کد هدیه روزانه مگاتور را دریافت کنید ***