تور فرانسه

درباره تور فرانسه و آب و هوای فرانسه

تور فرانسه مقصد اول تمام گردشگران اروپاست. فرانسه با مساحت 550 هزار کیلومتر مربع، بزرگترین کشور اروپای غربی است که با کشورهای آلمان ، بلژیک ، سوئیس ، ایتالیا ، لوکزامبورک و موناکو مرز زمینی دارد و از طریق تونل زیر آبی مانش به انگلیس وصل میشود. این کشور 62 میلیون نفر جمعیت دارد و از اعضای دائم شورای امنیت است .همچنین فرانسه از اعضای موسس اتحادیه اروپا و عضو گرو کشور های صنعتی موسوم به G8 است. فرانسه یکی از آزادترین کشور های دنیاست و نوع حکومت آن جمهوری است.

آب و هوای فرانسه

قسمت‌های شمالی و شمال شرقی فرانسه دارای آب‌ و هوای معتدل است و قسمت‌های جنوبی نیز آب‌ و هوای مدیترانه‌ای دارند. قسمت‌های غربی فرانسه دارای اقلیم اقیانوسی است یعنی این مناطق دارای میزان بارش بالایی بوده و زمستان‌هایی معتدل و تابستان‌هایی گرم را تجربه می‌کنند. سایر مناطق نیز معمولاً از تابستان‌هایی گرم و گاهی طوفانی و زمستان‌هایی سرد برخوردارند.

بهترین زمان سفر به فرانسه

فرانسه از جمله کشورهایی است که در تمام طول سال گردشگر دارد. آب و هوای معتدل و مدیترانه ای فرانسه در قسمتهای مختلف باعث شده که گردشگران بتوانند در کل طول سال به فرانسه بروند اما معمولا در فصل گرم یعنی اردیبهشت تا مهر بهترین زمان سفر با تور فرانسه است اما نباید شبهای کریسمس پاریس را فراموش کرد.

جاذبه های گردشگری در تور فرانسه

پاریس

پاریس ، پایتخت فرانسه و یکی از زیباترین شهرهای دنیا و همینطور یکی از پرجمعیت ترین و مهم ترین شهرهای اقتصادی اروپا است. مردم پاریس سبک خاص خود را برای زندگی دارند. جالب است که بدانید سالانه بالغ بر 45 میلیون نفر از پاریس دیدن میکنند و زیباترین موزه ها، پارک ها و ساختمان های دنیا در پاریس قرار گرفته اند. مقر سازمان یونسکو در پاریس است و این شهر از نظر تحصیل ، تفریح ، امکانات ، سیاسی ، مد ، رسانه و علم یکی از موفق ترین شهرهای دنیاست.

خیابان شانزلیزه

بی تردید خیابان شانزلیزه از جمله مشهورترین خیابان های پاریس و حتی دنیاست. این خیابان بسیار شیک مملو از کافه ها و مغازه های بسیار زیبا و دیدنی است. شانزلیزه یک واژه یونانی و به معنی بهشت روی زمین است. این خیابان دو کیلومتری در میان خیابان شارل دوگل و میدان کنکورد قرار دارد. گران ترین برندها در خیابان شانز لیزه شعبه دارند.

برج ایفل

برج ایفل در حقیقت نماد شهر پاریس میباشد و مقصد اول تمام گردشگران در تور فرانسه است.این برج در میدان شان دو مارس و در نزدیکی رود معروف سن قرار گرفته است. ارتفاع این برج 324 متر است و در سال 1889 توسط مهندس گوستاو ایفل طراحی و ساخته شد. تا سال 1930 میلادی، این برج،  بلندترین برج دنیا نیز به شمار می آمد. در تور پاریس حتما از این مکان با شکوه دیدن کنید.

موزه لوور پاریس

تور پاریس بدون دیدن موزه لوور پاریس قطعا ناتمام است و در سال 1739 تاسیس شده است. در موزه لوور بیش از سی و پنج هزار اثر هنری و تاریخی وجود دارد که در هشت بخش جداگانه نگهداری میشوند. یکی از قسمتهای زیبا و دیدنی این موزه درب ورودی آنست که  پیرامید نام دارد و به صورت هرمی طراحی و از جنس شیشه ساخته شده است و به نظر به بازدید کنندگان خوش آمد میگوید. این موزه معروفترین و پربازدیدترین موزه جهان است و تابلوی معروف مونالیزا اثر لئوناردو داوینچی نیز در این موزه نگهداری میشود.

پارک لوکزامبورگ پاریس

میان همه زیبایی های مهد فرهنگ و هنر کشور فرانسه باید به پارک لوکزامبورگ اشاره کرد. این پارک دومین پارک بزرگ شهر پاریس و در نزدیکی دانشگاه سوربن واقع شده است.

برای مشاهده کامل فیلم و تصاویر جاذبه های گردشگری ، مراکز خرید و هتل های فرانسه روی لینک های زیر کلیک کنید

برای دانلود کد هدیه روزانه تور فرانسه ، هر سه قسمت کدهای زیر را دانلود کنید و پس از دانلود ، مطابق راهنمای موجود در فایلهای دانلود شده عمل کنید.

*** کد هدیه روزانه مگاتور را دریافت کنید ***