تور برزیل

درباره تور برزیل و آب و هوای برزیل

تور برزیل سفر به طبیعتی بکر و منحصر به فرد ، کارناوال های رقص و شادی ، سواحل رویایی و مردمی شاد و مهربان است که سفر به این کشور را نزد گردشگران دنیا محبوب ساخته است.

درباره برزیل

برزیل پرجمعیت ترین و در عین حال بزرگترین کشور در آمریکای جنوبی است. جمعیت برزیل بالغ بر 187 میلیون نفر میباشد و پایتخت آن برازیلیا است. این کشور در شرق قاره آمریکای جنوبی قرار گرفته است و بزرگترین کارناوال رقص سنتی دنیا در ماه فوریه در این کشور برگزار میشود که بیش از یک ونیم میلیون بازدید کننده از سراسر دنیا دارد. زبان رسمی برزیل زبان پرتغالی میباشد و 74 درصد مردم کاتولیک ، 15 درصد پروتستان ، 5 درصد بدون دین و مابقی از ادیان مختلفی پیروی میکنند. واحد پول برزیل رئال است. و برزیل با صادرات نفت ، قهوه ، کاکائو ، نیشکر ، ذرت و  گوشت یکی از بزرگترین اقتصادهای آمریکای جنوبی را دارد .

آب و هوا در تور برزیل

آب و هوای برزیل استوایی است و درجه حرارت اغلب نقاط این کشور در تمام طول سال به کمتر از ۲۲ درجه سانتی گراد نمی رسد. البته مناطق کوهستانی آب و هوای متفاوت تری دارد. هوای اکثر نقاط برزیل معمولا گرم و خشک است و در نواحی جنگلی رطوبت دارد. مناطق جنگلی آمازون در طول فصل تابستان بسیار گرم است و درجه حرارت تا ۴۰ درجه سانتی گراد می رسد و مناطق ساحلی نیز در تمام طول سال گرم و آفتابی است. در فصل زمستان در نواحی کوهستانی و جنوبی هوا سرد می شود و درجه حرارت به صفر می رسد. از ژانویه تا آوریل فصل بارش باران در نواحی شمالی است.

بهترین زمان سفر در تور برزیل

آب و هوای استوایی ، سرزمین بکر و طبیعت زیبا ، سواحل رویایی و مردمان شاد و میهمان نواز و جشنوارهای رقص باعث شده است که توریست ها در تمام سال از این کشور بازدید کنند. اما طبیعی است که در فصل گرم از سواحل شلوغ ، شاد و پرانرژی برزیل بیشتر بهره میبرید. در عین حال فصل گرم و خشک در تور برزیل به خصوص در مناطق ساحلی فصل شلوغ گردشگری محسوب میشود و ممکن است که قیمت رزرو هتل ها و بلیط هواپیما و سایر خدمات کمی گرانتر باشند. با مگاتور به آدرس اینترنتی megatour.ir همراه ما باشید.

جاذبه های گردشگری در تور برزیل

تور برزیل را باید از شهر زیبا و بی نظیر ریو دوژانیرو آغاز نمود. ریودوژانیرو شهری است که در جنوب شرقی برزیل و در کنار کوههای انبوه جنگلی و سواحل و خلیج های زیبای اقیانوس اطلس قرار گرفته است. این شهر دومین شهر بزرگ برزیل است و قلب فرهنگی برزیل با مناظر زیبا و متنوع ، رنگارنگ محسوب میشود که چشم گردشگران را خیره میکند. از مقصدهای برتر گردشگری در بازدید از ریودوژانیرو میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

ریو دوژانیرو

ریودوژانیرو بزرگترین شهر برزیل بعد از سائوپائولو میباشد که در سواحل جنوبی اقیانوس اطلس قرار گرفته استو مملو از رستورانها ، سواحل زیبا و رویایی ، فستیوال ها و جشن ها و همچنین مناظر زیبای طبیعی است. ریودوژانیرو به همین دلایل دارای شهرتی جهانی است. این شهر توسط کوه های کله قندی (Sugar Loaf) با ارتفاع ۳۹۵ متر ، قله ۷۰۴ متری کورکوادو و تپه های تیجوکا در ارتفاع ۱۰۲۱ متری احاطه شده است. تمامی این چشم اندازهای جغرافیایی بندر ریودوژانیرو را به یکی از عجایب هفتگانه طبیعی دنیا تبدیل کرده است. سه ساحل زیبا بنام های کپاکابانا ، ایپانمای ولبلان از جمله سواحل معروف ریو هستند که شهرتی جهانی دارند. ریو دو ژانیرو به خاطر آب و هوای گرمسیری و مطبوعش همیشه پر از گردشگران خارجی است.

تندیس مسیح

از دیگر جاذبه های بی نظیر شهر ریو ، بزرگترین تندیس حضرت مسیح است که بر روی تپه کورکوواندو آرام گرفته . در این تندیس ، مسیح با حالتی خاص دودست خود را باز کرده و به اعتقاد مسیحیان برزیل با دو دستان بازش حافظ مردم ریو دوژانیرو در برابر بلایای گوناگون است.

کارناوال رقص ریو دو ژانیرو برزیل

کارناوال رقص ریو دو ژانیرو برزیل سالانه بیش از 500 هزار نفر به سمت خود جذب میکند . این کارناوال مشهورترین و بزرگترین کارناوال رقص و موسیقی در دنیا میباشد که در 20 فوریه هر سال به مدت یک هفته در تمام روز تا پاسی از شب گروهای و کارناوالهای مختلف با لباسهای زیبا و خاص در خیابانهای اشلی و سواحل ریو به رقص و پایکوبی میپردازند. از دیگر مکانهای دیدنی ریو در تور برزیل میتوان به باغ گیاه شناسی و کوه های کله قندی اشاره کرد.

بازدید از سائو پائولو در تور برزیل

تور برزیل با دیدن سائوپائولو بیاد ماندنی و تاریخی خواهد بود. سائو پائولو با جمعیتی بالغ بر 19 میلیون نفر بزرگترین شهر آمریکای لاتین و سومین کلانشهر دنیاست . این شهر ترکیبی از ملیت های و ادیان مختلف ، آسمانخراشهای مدرن و بینظیر ، غذاهای لذیذ و موزه های متنوع و موزه معروف آیپیرانگا و موزه تاریخ آمریکای لاتین است.

برای مشاهده کامل فیلم و تصاویر جاذبه های گردشگری ، مراکز خرید و هتل های برزیل روی لینک های زیر کلیک کنید

برای دانلود کد هدیه روزانه تور برزیل ، هر سه قسمت کدهای زیر را دانلود کنید و پس از دانلود ، مطابق راهنمای موجود در فایلهای دانلود شده عمل کنید.

*** کد هدیه روزانه مگاتور را دریافت کنید ***