تور استرالیا

درباره تور استرالیا

تور استرالیا به دلایل متعدد از جمله سفرهای مورد علاقه گردشگران در تمام دنیاست. از جمله این دلایل میتوان به سواحل زیبا و رویایی ، باغهای ملی و پارک های وحش ، طبیعت بکر و گسترده ، گونه های جانوری منحصر به فرد ، امکانات توریستی فراوان ، امنیت بالا و مردم توریست پذیر  اشاره کرد. استرالیا یکی از مهاجر پذیرترین کشورهای دنیاست.

درباره استرالیا

استرالیا با مساحت حدود 7740000 کیلومتر مربع و 23 میلیون نفر جمعیت ، از شش ایالت ، دو سرزمین اصلی و چند سرزمین کوچک دیگر تشکیل شده و بزرگترین کشور در قاره اقیانوسیه و نیم کره جنوبی میباشد. در واقع از جمعیت ۲۳ میلیونی استرالیا تقریباً نیمی (۴۷%) از آن ها یا خارج از کشور متولد شده اند یا یکی از والدینشان خارجی است. زبان رسمی استرالیا انگلیسی  است ، اما بیش از ۲۶۰ زبان مختلف در استرالیا وجود دارد . استرالیا در سال ۲۰۰۶ سومین کشور توسعه یافته دنیا از نظر توسعه انسانی انتخاب شده است.

آب و هوا در استرالیا

گرمترین منطقه استرالیا در شمال و سردترین منطقه ی آن در جنوب کشور واقع شده است. تغییرات آب و هوایی در استرالیا به شدت دیگر قاره ها نیست ، چرا که دور تا دور آن با دریا احاطه شده است و نواحی کوهستانی کمی دارد. در استرالیا فصل ها مخالف نیمکره ی شمالی است ، مثلا هنگامی که در اروپا تابستان است در استرالیا زمستان است و برعکس . قسمت مرکزی آن خشک و سوزان و قسمت شرق و جنوب شرقی سرسبز و معتدل است. در اکثر نواحی استرالیا مطبوع ترین فصل ها بهار و پاییزند ، بجز در ایالت تاسمانی که تابستان مطبوع ترین فصل آن به شمار می آید.

با مگاتور به آدرس اینترنتی megatour.ir همراه ما باشید.

جاذبه های گردشگری در تور استرالیا

پل بندرگاه سیدنی

پل سیدنی از شاهکارهای مهندسی و معماری جهان است و با نزدیک به پنجاه متر عرض ، پهن‌ترین پل قوسی جهان بشمار می آید. پل سیدنی یکی از نمادهای اصلی و از شریانهای مهم ارتباطی شهر سیدنی در استرالیا است . این پل بر روی بندرگاه سیدنی احداث شده است و مرکز شهر سیدنی را با مناطق شمالی این شهر مرتبط میکند . پل بندر سیدنی همراه با اپرای سیدنی که در دیگر سوی بندرگاه سیدنی واقع شده است ، دو نماد اصلی شهر سیدنی را تشکیل داده اند و قطب گردشگری این شهر به حساب می‌آیند.این بندرگاه از مقاصد مهم گردشگری در تور استرالیا بشمار میرود.

آكواریوم سیدنی استرالیا

آکواریوم سیدنی یکی از بزرگترین آکواریوم های موجود در جهان بشمار میاید که بیش از 650 گونه مختلف جانوری را در خود جای داده است. بیش از 6000 نوع ماهی و سایر موجودات دریایی که در زیستگاههای آبی استرالیا وجود دارند در این آکواریوم نگهداری میشوند.جالب ترین قسمت آکواریوم سیدنی تونل شیشه ای آنست که طوری در زیر آب قرار گرفته که کوسه های بسیار بزرگ و ماهیهای بسیار زیبا از بالای سر بازدیدکنندگان عبور میکنند که بسیار مورد توجه توریست ها قرار دارد. این آکواریوم از مقاصد مهم گردشگری در تور استرالیا بشمار میرود.

برای مشاهده کامل فیلم و تصاویر جاذبه های گردشگری ، مراکز خرید و هتل های استرالیا روی لینک های زیر کلیک کنید

برای دانلود کد هدیه روزانه تور استرالیا ، هر سه قسمت کدهای زیر را دانلود کنید و پس از دانلود ، مطابق راهنمای موجود در فایلهای دانلود شده عمل کنید.

*** کد هدیه روزانه مگاتور را دریافت کنید ***