تور آمریکا

درباره تور آمریکا و آب و هوای آمریکا

تور آمریکا سفری است به ایالات متحده امریکا  ( United States of America ) که به اختصار USA نامیده میشود . ایالات متحده آمریکا کشوری است که در قاره آمریکای شمالی واقع شده است و با نزدیک به 310 میلیون جمعیت سومین کشور دنیاست و چهارمین کشور پهناور دنیاست. آمریکا از شرق به اقیانوس اطلس و ازغرب به اقیانوس آرام محدود شده و از شمال با کانادا و از جنوب با مکزیک هم مرز است. پایتخت آمریکا واشینگتن دی سی است  این کشور همچنین از اعضای دائم شورای امنیت سازمان ملل متحد که دارای حق وتو هستند نیز میباشد. نوع حکومت امریکا جمهوری فدرالی است و از 50 ایالت تشکیل شده است .

آب و هوا در آمریکا

مناطق مختلف آمریکا آب و هواي بسيار متفاوتی دارند .با توجه به وسعت زیاد و پراکندگی توپولوژی در آمریکا ، آب و هوای آن در نقاط مختلف به طور باورنکردنی متغیر است و تقریبا همه اقلیم های دنیا در آمریکا وجود دارد.

بهترین زمان مسافرت با تور آمریکا

با توجه به وسعت جغرافیایی آمریکا و وجود آب و هوای مختلف ، تور آمریکا در هر زمانی جذابیت خاص خود را دارد ، اما در فصل گرم مطمئنا از سفر به آمریکا لذت بیشتری خواهید برد. با مگاتور به آدرس اینترنتی megatour.ir همراه ما باشید.

جاذبه های گردشگری در تور آمریکا

بازدید گردشگران از گرند کنیون در تور آمریکا

گرند کنیون Grand Canyon نام یک دره بسیار عمیق و گسترده در ایالت آریزونا در آمریکا است که بازدید از آن را به گردشگران تور آمریکا توصیه میکنیم . این پدیده زمین شناسی نادر از فرسایش رود کلورادو در طی 6 میلیون سال چنین ساختار زیبا و منحصر بفردی را به وجود آورده است. گرند کنیون 466 کیلومتر طول و 1600 متر عمق و در وسیع ترین قسمت 24 کیلومتر عرض دارد . این دره اگرچه عمیق ترین دره دنیا نیست اما بدون تردید به دلیل وسعت و مناظر بسیار شگفت انگیزش ، معروفترین و پربیننده ترین دره و حتی منظره طبیعی در در تمام دنیاست .

گرند کانیون یا دره بزرگ بزرگترین جاذبه طبیعی در تور آمریکا و حتی دنیا میباشد . سالانه بیش از 5 میلیون گردشگر از این مکان بازدید می نمایند. علاوه بر این یک هتل سیار لوکس ، چند غار باستانی ، و یک پل شیشه بسیار زیبا نیز از دیدنیهای دره گرند کنیون محسوب میشوند.

بازدید از پارک ملی یلو استون در تور آمریکا

پارک ملی یلو استون در شمال شرق ایالات متحده آمریکا قرار دارد . این پارک که قدیمی ترین پارک ملی دنیاست در سال 1872 در ایالت وایو مینگ بنا شده و در سالهای بعد در ایالتهای آیداهو و مونتانا نیز گسترش یافت . یکی از مهمترین دلایل شهرت جهانی این پارک وجود آبفشان Old Faithful و حیات وحش ویژه آن است. پارک ملی یلو استون دارای اکوسیستم‌های متنوعی است اما جنگل‌های کوهستانی اکوسیستم غالب در آن را شکل می‌دهد.

این پارک بیش از 3500 مایل مربع وسعت دارد و و از رودخانه ها ، جنگل های سرسبز، چشمه های آب گرم و آبفشان ، صدها گونه های جانوری، از جمله خرس ، گرگ، گاومیش کوهان دار امریکایی، گوزن و بز کوهی تشکیل شده است . همچنین مسیرهای پیاده روی و دوچرخه سواری متعددی نیز برای گردشگران در نظر گرفته شده است. بازدید از پارک ملی یلو استون Yellow Stone Park را به گردشگران تور آمریکا پیشنهاد میکنیم.

برای مشاهده کامل فیلم و تصاویر جاذبه های گردشگری ، مراکز خرید و هتل های آمریکا روی لینک های زیر کلیک کنید

برای دانلود کد هدیه روزانه تور آمریکا ، هر سه قسمت کدهای زیر را دانلود کنید و پس از دانلود ، مطابق راهنمای موجود در فایلهای دانلود شده عمل کنید.

*** کد هدیه روزانه مگاتور را دریافت کنید ***