تور آلمان

درباره تور آلمان و آب و هوای آلمان

جمهوری فدرال آلمان  در قلب اروپا با هشتاد و دو میلیون نفر پر جمعیت ترین کشور اروپاست. آلمان در شرق با لهستان و جمهوری چک ، در غرب با فرانسه ، بلژیک ، لوکزامبورگ و هلند و در جنوب با اتریش و سوئیس و در شمال با دریای شمال دانمارک و دریای بالتیک هم مرز است. تور آلمان سفر به کشور فرهنگ و صنعت است. آلمان از اعضای ثابت سازمان ملل ، گروه کشورهای صنعتی ، ناتو ، گروه 5 و از بنیانگذاران اتحادیه اروپاست. آلمان دارای قدرتمندترین اقتصاد اروپاست و در دنیا نیز پس از آمریکا و ژاپن در جایگاه سوم قرار دارد.

نقش فرهنگ در جامعه آلمانی

فرهنگ در آلمان به طور سنتی از جایگاهی والا برخوردار بوده و جلوه‌هایی متنوع دارد. نزدیک به ۳۰۰ تئاتر و ۱۳۰ ارکستر حرفه ای در آلمان فعالیت می‌کنند و البته به این‌ها باید ۶۳۰ موزه‌ی هنری با مجموعه‌هایی از آثار با ارزش بین‌المللی را اضافه کرد. آلمان با انتشار ۹۴ هزار عنوان جدید یا چاپ مجدد در سال از سرآمدان عرصه‌ نشر کتاب در جهان است. نقاشی جوانان آلمان طرفداران بسیاری در جهان داشته و موفقیت‌های سینمای آن هر ساله در بسیاری از کشورها جشن گرفته می‌شود. زبان مادری حدود ۱۲۰ میلیون نفر ، بیشترین تعداد در اتحادیه‌ی اروپا،  آلمانی است. در حال حاضر ۱۷ میلیون نفر درجهان مشغول فراگیری این زبان به عنوان زبان خارجی در موسسات آموزش زبان هستند.

آب و هوای آلمان

آلمان در منطقه معتدل شمالی کره زمین با تابستانهای معتدل و زمستانهای برفی است. بدین صورت که دارای چهار فصل مشخص و ملایم است. بهار در آلمان بسیار زیبا و رویایی است و دمای هوا درروزهای ژانویه تا ۳ درجه سانتیگراد و در جولای تا ۲۲ درجه سانتیگراد می رسد به نحوی که در سردترین روزها دمای هوا تا ۱۰- درجه و در گرمترین روزها تا ۳۶ درجه بالای صفر میرسد. در طول سال قسمت جنوب غربی آلمان بالاترین درجه حرارت را دارد که به آب و هوایی مدیترانه ای شبیه است.

بهترین زمان مسافرت در تور آلمان

بهترین زمان برای مسافرت با تور آلمان فصل گرم یعنی از اردیبهشت تا شهریور است.این زمان شلوغترین فصل گردشگری در آلمان میباشد. در این فصل از آب و هوای معتدل آلمان لذت خواهید برد و میتوانید با ثبت نام در تور آلمان از بسیاری از مکانهای طبیعی و زیبای گردشگری این کشور دیدن کنید.

جاذبه های گردشگری در تور آلمان

بازدید از قصر نوی شوان اشتاین در تور آلمان

قلعه نوی شوان اشتاین بدون تردید یکی از معروفترین و محبوبترین جاذبه های گردشگری در تور اروپا و تور آلمان میباشد. این قلعه در نزدیکی شهر فوسن در ایالت بایرن و بر بالای یک تپه قرار گرفته است. این قلعه در سال 1886 میلادی توسط شاه لودویک ساخته شده است.در مجموع داستان کارتونی پارک دیزنی از قلعه نوی شوان اشتاین الهام گرفته شده است. این قلعه به عنوان سمبل معماری سبک قلعه رمانتیسم محسوب میگردد و همچنین حاصل شور و شوق زیاد شاه لادویک دوم برای اجراهای ریچاد واگنر در زمان خود میباشد. سالانه بالغ بر یک و نیم میلیون گردشگر از این کاخ بازدید میکنند.

کلیسای جامع کلن

این کلیسا در صدر مکانهای گردشگری داخلی و خارجی در تور آلمان قرار گرفته است و روزانه بالغ بر بیست هزار نفر از این مکان بازدید میکنند.

برج تلویزیون برلین

برج تلویززیون برلین با ارتفاع 368 متر، بلندترین بنای آلمان میباشد. گردشگران میتوانند منظره برلین ، پایتخت آلمان را از بالای این برج ببینند و در عین حال در رستوران چرخان این برج غذا میل نمایند.

بندر هامبورگ

این بندر در سال 2016 در ماه می 827 ساله میشود و هر سال در همین ماه سالگرد تاسیس خود را جشن میگیرد. تور دریایی و بازدید از قسمتهای مختلف این بندر قدیمی از جاذبه های گردشگری هامبورگ است.

جشن اکتبر Oktoberfest

این جشن یکی از جشنهای قدیمی آلمان میباشد که هر ساله در ابتدای ماه اکتبر یا اواخر ماه سپتامبر در شهر مونیخ مرکز ایالت باواریا برگزار میگردد. اولین بار این جشن در سال 1810 به مناسبت جشن عروسی شاهزاده لودویگ اول باواریا برگزار شد. مرکز این رویداد در منطقه ای وسیعی معروف به مرغزار ترز در نزدیکی مونیخ میباشد.

در این جشن که حدود دو هفته به طول میکشد ساکنان مونیخ با پرپا کردن چادرهای بزرگ برای میهمانان و گردشگران نوشیدنی های مخصوص و محلی و غذاهایی مانند سوسیس ، استیک ، فیله ، شنیسل سرو میکنند. سالانه بیش از 7 میلیون نفر برای لذت بردن از برنامه‌های غذاها و نوشیدنیها وموسیقی و شهر بازی این مراسم راهی مونیخ میشوند. اکتبر فست امروزه تبدیل به یکی بزرگترین فستیوالهای دنیا و از جاذبه های محبوب گردشگری در تور آلمان شده است.

برای مشاهده کامل فیلم و تصاویر جاذبه های گردشگری ، مراکز خرید و هتل های آلمان روی لینک های زیر کلیک کنید

برای دانلود کد هدیه روزانه تور آلمان ، هر سه قسمت کدهای زیر را دانلود کنید و پس از دانلود ، مطابق راهنمای موجود در فایلهای دانلود شده عمل کنید.

*** کد هدیه روزانه مگاتور را دریافت کنید ***