تور آفریقای جنوبی

درباره تور آفریقای جنوبی و آب و هوای آفریقای جنوبی

تور آفریقای جنوبی سفر به دنیای زیبای وحش است . کشور آفریقای جنوبی با 45 میلیون نفر جمعیت ، جنوبی ترین کشور در قاره آفریقا محسوب میشود که در جنوب آفریقا و در سواحل اقیانوس اطلس و هند قرار دارد . آفریقای جنوبی با کشورهای نامیبیا ، بوتسوانا ، زیمباوه ، موزامبیک ، سوازیلند و لسوتو هم مرز است. اگرچه 9 زبان محلی در جمهوری آفریقای جنوبی تکلم میشود اما زبان های رسمی آفریقا ، آفریکاتر و انگلیسی هستند . پایتخت آفریقای جنوبی شهر 6/1 میلیون نفری پرتوریا است.

آب و هوای آفریقای جنوبی

آفریقای جنوبی دارای آب و هوای متنوعی است و دارای صحرای خشک مشرف به نامیبیا تا آب و هوای مطبوع نیمه‌استوایش نزدیک مرز موزامبیک است. همچنین دارای پرتگاه کوهستانی به سمت فلات داخلی و فلات مرتفع است. اگر چه آفریقای جنوبی یک کشور نیمه‌ خشک محسوب می‌شود ، ولی تنوع آب و هوایی جالبی به مانند تنوع موقعیت طبیعی خود دارد. منتهی‌ الیه جنوب غرب آفریقای جنوبی آب و هوایی مدیترانه‌ای با زمستان‌ های مرطوب و گرم و تابستان‌هایی خشک دارد و به خاطر شرابش مشهور است و در آن به طور مداوم باد می‌وزد. در سمت شرق ساحل جنوبی این کشور باران در طول سال به طور یکسان می‌بارد و منطقه‌ای سرسبز را پدید آورده‌است . این منطقه را به نام راه باغ می‌شناسند.

بهترین زمان برای سفر با تور آفریقای جنوبی

بطور کلی کشورهای نیمکره جنوبی از لحاظ آب و هوایی با کشورهای نیمکره شمالی متفاوت هستند . به عنوان مثال  وقتی در نیمکره شمالی در ماه تیر و یا جولای قرار دارد و کشورهای نیمکره شمالی درگیر گرما هستند ، در آفریقای جنوبی از یکماه پیش زمستان شروع شده و تا اواخر اگوست (شهریور ماه) ادامه دارد. از طرفی وقتی در نیمکره شمالی کم کم پاییز شروع میشود اینجا اغاز فصل بهار است و این میتواند به جذابیت های این کشور بیفزاید چرا که مسافران از کشورهای دیگر در فصول سردشان با تور آفریقای جنوبی سفر میکنند و به این کشور میایند که گرم است و در فصول گرم اینجا را انتخاب میکنند که سرد است.

با مگاتور به آدرس اینترنتی megatour.ir همراه باشید.

جاذبه های گردشگری در تور آفریقای جنوبی

کیپ تاون (Cape Town)

کیپ تاون با حدود سه میلیون نفر جمعیت ، بندری زیبا و مرکز ایالت کیپ غربی است . بندر کیپ تاون یکی از زیباترین و پرجاذبه ترین شهرهای آفریقای جنوبی است که بیشترین توسعه و درآمد خود را مدیون صنعت توریسم است.

دیدنی های کیپ تاون

کوهستان صاف زیباترین منظره کیپ‌تاون است . این کوهستان مشهورترین کوهستان آفریقا است که حدود 1086 متر ارتفاع داشته و در کیپ‌ تاون قرار دارد. صخره‌های سنگی و عمودی ، دیواری بلند را روی جلگه صاف آن ایجاد کرده‌اند . این کوه که از پرجمعیت‌‌ترین و پر بازدید‌ ترین مناظر کیپ‌ تاون محسوب‌ میشود گونه‌های مختلفی از گیاهان را در خود جای داده است.

سان سیتی در تور آفریقای جنوبی

در تور آفریقای جنوبی به بازدید از سان سیتی میروید . این محل در واقع یک شهر نیست ، بلکه یک مجتمع بسیار بزرگ توریستی مانند نمک آبرود است که در یک پروژه عظیم به صورت یک شهرک تفریحی در آمده است و یکی از مکانهای تفریحی آن entertainment center است که در واقع محلی سرپوشیده و شامل امکانات مختلف تفریحی از جمله شهربازی کودکان ، سالن کنسرت سینما ، انواع رستورانهای بین المللی ، مراکز خرید صنایع دستی و سالنهای بازیهای گروهی مانند بینگو میباشد. بینگو مانند دبلنا است که شما در یک سالن ۱۰۰ نفره نشسته و به صورت گروهی گروهی بینگو بازی می کنید.

برای مشاهده کامل فیلم و تصاویر جاذبه های گردشگری ، مراکز خرید و هتل های آفریقای جنوبی روی لینک های زیر کلیک کنید

برای دانلود کد هدیه روزانه تور آفریقای جنوبی ، هر سه قسمت کدهای زیر را دانلود کنید و پس از دانلود ، مطابق راهنمای موجود در فایلهای دانلود شده عمل کنید.

*** کد هدیه روزانه مگاتور را دریافت کنید ***